Cappadox, 2016

Yeni bir Kapadokya macerası için herkese merhaba!

Biliyorsunuz geçen sene de sitemizde fazlasıyla duyurmuştuk bu güzel etkinliği ve katılmaktan çok da fazla keyif almıştık. 2015 senesi Cappadox’un ilk yılıydı ve biz kız kıza atlayıp arabamıza Ankara’dan güzel bir yolculukla Kapadokya’ya ulaştık. Geçen sene kaldığımız otel Avanos’daydı, pek akıllıca bir seçim değildi çünkü programların hemen hemen hepsi Uçhisar, Göreme tarafındaydı. O yüzden bu sene için Uçhisar da bir otel seçtik ve yerimizi ayırttık. Geçen sene de olduğu gibi, yine Yoga, Konser ve Gastronomi etkinlikleri ile büyüleneceğimizi düşünüyoruz. Ayrıca bu sene resmi tatile denk gelmesi sebebi ile katılım sayısının da daha fazla olacağını tahmin ediyoruz.

Bu sene Cappadox tarihi 19 – 22 Mayıs arasında gerçekleşecek ve hala haberi olmayanlar için tüm programı bulabileceğiniz Cappadox’un web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

  • Cappadox
    Sabah Nefes Egzersizi

Eğer Gastronomi ile ilgiliyseniz ve organizasyonlara katılmak istiyorsanız bir an evvel biletinizi almanız gerekiyor çünkü katılım sayısı oldukça kısıtlı. Onun dışında geçen seneki tecrübemize dayanarak gündoğumu konserini ve bir vadi yürüyüşünü de şiddetle tavsiye ederiz. Meditasyon sevenler için de oldukça tatmin edici etkinlikler yer almakta organizasyon kapsamında. Akşam yapılan konserler ise, inanın hayatınızda gidebileceğiniz en etkileyici konserler. Hem konserlerin yapıldığı yerlerin maneviyatı ve inanılmaz manzaraları, hem de seçilen müzisyenlerin ve grupların bu ortamlara uyumları sizi inanılmaz etkileyecek ve unutamayacağınız anlar yaşayacaksınız.

Şimdi biraz yanınızda götürmeniz gerekenler ile ilgili bilgi verelim. Öncelikle şimdiden gösterilen verilere göre hava sıcaklığı 20-25 °C olarak gözüküyor. Sakın ama sakın çok da sıcak değilmiş diye düşünmeyin, çünkü coğrafi yapısından kaynaklı gölge bulmak oldukça zor. Bunun için mutlaka şapka, güneş kremi yanınızda bulundurun. Sabah erken etkinliklerinde ve akşam konserlerinde de üşümeniz olası, bu yüzden üzerinize giyebileceğiniz ince bir mont veya sweatshirt almanızı tavsiye ederiz. Yürüyüş ve Yoga etkinlikleri için spor eşyalarınız hatta matınız bulunsa iyi olur. Çimler ıslak ya da soğuk olabiliyor. Kısacası sırt çantanızı en konforlu iki-üç parça eşya ile doldurup, 3 günü dolu dolu yaşayabilirsiniz.

Etkinliklerin ulaşımları da çok  kolay. Biz geçen sene kendi aracımızla gitmeye çalıştığımız için biraz sıkıntı yaşadık. Park yeri, etkinliğin bulunduğu vadiyi bulamama gibi. O yüzden bu sene akıllandık ve toplanma yerlerinde, organizasyonun sağladığı ulaşımları kullanacağız. Size de bunu tavsiye ederiz ama tabi siz bilirsiniz :)

Biz womanintouch olarak, Cappadox için geri sayıma başladık. Sizleri de bu güzel organizasyonda görmek isteriz. Sorularınız ve belki de tanışmak için bize ulaşın.

Görüşmek üzere, sevgiyle kalın…

Woman!nTouch

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir