MIKA No Place in Heaven

imageBenim için dünyanın en eğlenceli şarkılarını yapan adam ünvanını taşıyan Mika’nın yeni albümü yolda. Mika sevenler için güzel haber, 15 şarkıdan oluşan “No Place in Heaven” albümü, 15 Haziran 2015 de piyasaya sürülecek. ‘Life In Cartoon Motion’, ‘The Boy Who Knew Too Much’ ve ‘The Origin of Love’ albümlerinden sonra, Mika’nın bu dördüncü albümü 2 senelik çalışmanın sonucunda  ortaya çıkmış.

Itunes üzerinden ön sipariş verebileceğiniz albümün şimdilik sadece”Last Party” ve “Talk About You” parçalarını dinleyebiliyor ve satın alabiliyorsunuz. Ancak bu bile benim neşemi yerine getirmeye yetti. “Last Party” parçası slow ve yumuşak. Mika şarkıyı, pek çok kişi tarafından benzetildiği Freddie Mercury’e ithaf etmiş. “Talk About You” hızlı, eğlenceli, tam Mika tarzı diyebilirim. Klibi de yine rengarenk, eğlenceli, musmutlu.

image

Albüm hakkında elbette ki sadece iki şarkıdan yola çıkarak yorum yapamam ama Mika’dan ne kadar kötüsünü bekleyebiliriz ki. Yine eğlenceli ve modunuzu yükseltecek parçalardan oluşacağına ve albümdeki çoğu parçanın, bütün yaz neşemizi yerine getireceğine eminim.

P.S: Mika bu aralar moda işine de girmiş. Yaratıcılığı, son bir kaç yıldır müziği dışında moda sektöründe de aranan isim olmasını sağlamış. Mika ünlü İtalyan markası “Valentino” nun tasarımcıları ile birlikte çalışarak kendi takım elbiselerini tasarlıyor ve kendi tasarımı takımları da moda ustaları tarafından oldukça beğeniliyor.

imageimage

imageOlağandışı ve bir o kadar da zevke sahip Mika’nın bakış açısı diğer markalarında dikkatini çekmiş olacak ki İsviçreli saat markası “Swatch” Mika’ya teklif götürdü ve Mika, bir süredir ‘Swatch’ un yaratıcı elçisi olarak da çalışıyor. Tamamen Mika’ nın tasarımı olan ve onun imzasını taşıyan “Kukulakuku” isimli saatler ise yenilerde piyasaya sürüldü. Rengarenk saatler istiyorsanız bir göz atın derim.image
image

 

 

 

Müziği ile harikalar yaratan ve sanata dair pek çok konuda da yeteneğini kanıtlamış olan ve benim için şarkıları her daim neşe kaynağı olan Mikayı hem dinleyin hem izleyin derim…

Woman!nTouch

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir